AYDOĞAN PATENT ®

"Marka Tescil Ofisi"

Patent Firması

Patent Firması

Belgelendirme sektörü adı altında İstanbul’da ve Türkiye genelinde birçok patent firması bulunmaktadır. Patent, bir buluşun, bir ürününün resmiyette tescillenmesini ve tescili gerçekleştiren kişi veya kuruma koruma sağlamaktadır. Patent işlemleri marka tesciline nazaran çok daha zahmetli ve patent tescilinin süreleri çok daha uzun olmaktadır. Bu konularda arama motorlarında bulabileceğiniz birçok patent firması mevcuttur ancak patent alımının yapılabilmesi için profesyonel bir firma ile çalışılması gerekilmektedir.

Aydoğan Patent bu konuda 3 yıllık patent sektöründeki deneyimi ve uzman patent vekilleri ile almak istediğiniz patentlerle ilgili detaylı olarak araştırmalarını gerçekleştirerek sizlere bilgi vermektedir. Patent araştırması gerçekleştirildikten sonraki tüm aşamaları Aydoğan Patent uzman patent vekilleri ile takip ederek tüm durumlarda sizlere bilgi vereceklerdir.

Patent alımının yapılabilmesi için bulduğunuzun buluş veya ürünlerin diğer buluş ve ürünlerden farklı veya tam anlamıyla özgün olması ile patent alınabilmektedir.

Tüm bu konular ile ilgili yeriniz İstanbul’da ise eğer müşteri temsilcilerimiz sizlere yerinizde bilgi verebilmekte veya sizler telefon üzerinden bizden detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.

Sektörünüzün kapsadığı tüm sınıfları en doğru bir şekilde tescil ettirmek için..
Müşteri Danışma Hattı
0216 606 21 20
İçeriğimizi Sosyal Medya'da Paylaşmak İstermisiniz?