AYDOĞAN PATENT ®

"Marka Tescil Ofisi"

Avrupa Yakası Marka Tescili

Avrupa Yakası Marka Tescili

Marka ve Patent Tescili konusunda yıllardır tecrübe sahibi olmuş vekilleri ile birlikte sektöre giriş yaptığı ilk günden bugüne her zaman müşteri memnuniyetine uygun hizmet anlayışı ile çalışmalarımızı sürdürdük. Marka ve Patent konusunda Avrupa yakasında birçok işletmenin marka ve patent tescili alanında tercihi olmayı başardık. Bu sayede Avrupa yakası marka tescili denildiğinde daha önceki marka sahiplerine sunduğumuz müşteri memnuniyeti ve güven sayesinde yeni işletmelerinde odak noktası olabilmeyi Avrupa yakası marka tescili veya patent almak istiyorum denildiğinde ilk akla gelen marka tescil ofisi olmayı başarmanın gururunu yaşamaktayız.

Markanızın doğru sınıflarda doğru bir başvuru gerçekleştirilerek tescil altına alınmasını istiyorsanız konusunda uzman firmamızı tercih edebilirsiniz. Markanız için detaylı inceleme aşaması tamamlanmasının ardından başvuru yaptığımız her markayı tescil kararına ulaşıncaya kadar ücretsiz olarak takibini gerçekleştiriyor, markanız ile alakalı olarak sizi her ayrıntı da bilgilendiriyoruz.Markanızın tescil edilmesinden sonraki süreçte benzer markaların ortaya çıkmaması için marka takip hizmeti almanızı önemle tavsiye ediyoruz.

Marka ve Patent tescili için başvuru gerçekleştirmek, konusunda uzman bir firmadan bilgi ve hizmet almak istiyorsanız eğer bizimle iletişime geçerek Marka veya Patentiniz ile ilgili olarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca Ofisiniz İstanbul’da ise sizleri yerinizde ziyaret ederek görüşme gerçekleştirmekteyiz. İletişim bölümümüzde yer alan bilgilerimizden bizlere ulaşabilir, marka ve patentinizi bugün tescil edebilirsiniz.

Sektörünüzün kapsadığı tüm sınıfları en doğru bir şekilde tescil ettirmek için..
Müşteri Danışma Hattı
0216 606 21 20
İçeriğimizi Sosyal Medya'da Paylaşmak İstermisiniz?