AYDOĞAN PATENT ®

"Marka Tescil Ofisi"

Anadolu Yakası Marka Tescili

Anadolu Yakası Marka Tescili

Aydoğan Patent 3 yıl önce İstanbul Anadolu yakasında kurulmuş olan bir marka tescil ofisidir. Sektöre giriş yaptığı gün itibari ile müşteri memnuniyetine uygun olarak hizmet veren firmamız Anadolu yakasında birçok firmanın marka tescil işlemlerini profesyonel marka vekilleri ile gerçekleştirmiş ve bu gerçekleşen markaların takibini kendi bünyesindeki marka takip ekibi ile takip etmiştir. Anadolu yakasında birçok markanın tescilini sağlamış olan firmamız bulunduğu sektörde zirve de olmayı ve zirve de kalmayı başarmıştır. Bu sayede de Anadolu yakasında marka tescili veya isim hakkı almak istiyorum dendiğinde ilk akla gelen şirketler arasındadır.

Sizlerde profesyonel ekibimiz ile tescillemek istediğiniz markanızı doğru sınıflarda doğru bir başvuru ile tescil ettirebilirsiniz. Markanızın müracaatından markanızın marka tescil belgesi evrakı size teslim edilene kadar olan kısımda firmamız ücretsiz olarak markanızın takibini gerçekleştirmektedir. Diğer yıllarda ise marka takip hizmeti almak isterseniz firmamız sizlere bu konuda da hizmet verebilmektedir.

Marka tescil başvuru yapmak veya bu konuda uzman bir firmadan bilgi almak istiyorsanız Aydoğan Patent ile iletişime geçerek tescilleyecek olduğunuz marka ile ilgili detaylı bilgiyi edinebilirsiniz. Yeriniz İstanbul’da ise eğer sizleri yerinizde ziyaret ederek markanız ile ilgili tüm detayları sizlerle paylaşabilmekteyiz.

Bizlere web sitemiz üzerinde bulunan telefon numaralarımızdan ulaşabilir hemen bir marka tescil belgesi sahibi olabilirsiniz.

Sektörünüzün kapsadığı tüm sınıfları en doğru bir şekilde tescil ettirmek için..
Müşteri Danışma Hattı
0216 606 21 20
İçeriğimizi Sosyal Medya'da Paylaşmak İstermisiniz?