AYDOĞAN PATENT ®

"Marka Tescil Ofisi"

Karabük Marka ve Patent Tescil İşlemleri

 Karabük Marka ve Patent Tescil İşlemleri

Aydoğan Patent uzman marka ve patent vekilleri ile Türkiye genelinde birçok firmanın tescil işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmiştir. Markanızın bugün en iyi ve en doğru şartlar altında tescil olmasını istiyorsanız ekibimize güvenebilirsiniz.

Uzman vekillerimiz markanızın ön araştırmasını ücretsiz olarak gerçekleştirerek tescil edilmesinin uygun olmadığının kontrollerini gerçekleştirerek size bilgi vermektedirler. Markanızın müsait olmaması halinde çözüm üreten firmamız markanızın tescil olması için tüm süreci takip ederek markanızın sorunsuz bir şekilde tescil edilmesini sağlamaktadırlar.

Marka tescili oldukça risklidir. Her markanın tescil olması gibi bir durum söz konusu değildir. Hatta hiçbir marka için kesinlikle tescil olur denilemez. Bu yüzden marka tescil başvurusu gerçekleştirilmeden önce detaylı bir şekilde araştırılması gerekmektedir. Bu konuda ekibimiz size en iyi hizmeti sağlayacaktır.

Marka tescil başvurusu gerçekleştirildikten sonra dokuz aylık bir süreç bulunmaktadır. Bu süreç tamamlanana kadar marka sahiplerinin markaları için yatırım yapmaları pek önerilmez. Çünkü markanın tescil edilmemesi halinde yapılan yatırım boşa gitmiş olur. Marka başvurusu yapıldıktan sonraki süreci marka vekillerimiz sizin adınıza takip ederek gelişmelerden sizleri haberdar etmektedirler.

Markanızın tescili tamamlanana kadar markanızın takibi ücretsiz olarak gerçekleştirilecek olup markanızın tescilinden sonraki süreçte marka takip hizmeti almak isterseniz bizi arayabilirsiniz. Markanızın takibinin gerçekleştirilmesi oldukça önemlidir. Çünkü markanızın tescil edilmesinin ardından benzer veya birebir taklit markaların tescil edilmesi ve sizin bundan haberinizin olmaması muhtemeldir.

Ayrıca firmamız hem yurtiçinde hem de yurtdışında marka ve patent tescili işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. İster yurtiçinde ister yurtdışında olsun markanızın tescil edilmesi söz hakkı sahibi olmanıza ve markanızı koruyabilmenizi sağlamaktadır. Marka tescili sadece Türk Patent Enstitüsü tarafından gerçekleştirilmektedir. Tescil edilen markaların onar yıl süre ile korunma haklarının yenilenmesi gerekmektedir. Yani bir markanın tescil olmasının ardından marka on yıl boyunca koruma altında olmaktadır. Yenilenmesi yapılmayan markalar koruma kapsamına girmeyeceğinden marka üzerinde hak ve koruma talep edilemez.

Bu konuda Karabük ve çevre ilçelerinde Aydoğan Patent olarak uzman marka vekillerimiz ile sizlere marka tescili, patent tescili, faydalı model tescili, .com.tr alan adı tescili, marka takibi, marka kararlarına itiraz ve benzeri hizmetler sunmaktayız. Sizlerde markanızı bugün tescilleyerek koruma altına almak ve hak sahibi olmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.

Sektörünüzün kapsadığı tüm sınıfları en doğru bir şekilde tescil ettirmek için..
Müşteri Danışma Hattı
0216 606 21 20
İçeriğimizi Sosyal Medya'da Paylaşmak İstermisiniz?
Hizmet Bölgelerimiz