AYDOĞAN PATENT ®

"Marka Tescil Ofisi"

Esenyurt Marka ve Patent Tescil İşlemleri

Esenyurt Marka ve Patent Tescil İşlemleri

Aydoğan Patent, 2013 yılından günümüze marka ve patent tescili konusunda deneyimli marka vekilleri ve uzman kadrosu ile birlikte müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmalarına devam etmektedir. Türk Patent Enstitüsüne istatistiklerine baktığımız göre firmamız en doğru başvuruyu gerçekleştirerek birçok markanın tescilini gerçekleştirmeyi başarmıştır. Deneyimli ekibimiz markanızın araştırılmasını detaylı bir şekilde yaparak müsait olup olmadığı ile ilgili sizlere bilgi vermektedir.

Başvuru yapmanız halinde tüm süreci Aydoğan Patent olarak takip ederek markanız ile ilgili olarak sizlere bilgi paylaşımı yapmaktayız. Unutmayın ki; Bir işletme markasını, sunduğu hizmet ve ürünleri sadece tescilleyerek hak sahibi olabilmektedirler. Markanızın tescil edilmesi ortalama olarak 7 ila 9 ay sürmektedir. Markanız üzerinde hakkınızı koruyabileceğiniz tek dayanağınız marka tescil belgenizdir. Marka tescil belgeniz sayesinde markanızın hukuki olarak sizleri koruyabildiğini ve markanızın benzer markalar tarafından taklit edilmesi gibi bir durumda hak talep edebileceğinizi unutmayın.

Markanın tescil edilmesinden sonraki süreçte markanın takip edilmemesi, benzer markaların oluşabileceği riskini ortaya çıkarmaktadır. Bu konuda firmamız markanızın başvurusundan sonuçlanmasına kadarki süreçte markanızın takibini gerçekleştirmektedir. Eğer ki sizler de Esenyurt bölgesinde bir işletme sahibi iseniz ve markanızın tescilinin gerçekleştirilmesini istiyorsanız Marka Tescil Ofisimiz ile iletişime geçerek bilgi ve hizmet alabilir. Markanızın hemen bugün tescil edilmesini sağlayabilir, koruma altına alabilirsiniz.

Sektörünüzün kapsadığı tüm sınıfları en doğru bir şekilde tescil ettirmek için..
Müşteri Danışma Hattı
0216 606 21 20
İçeriğimizi Sosyal Medya'da Paylaşmak İstermisiniz?
Hizmet Bölgelerimiz